یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت

یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت


یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت


حجت‌الاسلام سیدمحمد فیض از منبری‌های قدیمی تهران و از پایه‌گذاران هیأت قمر بنی‌هاشم(ع) صبح امروز درگذشت

به گزارش مجاهدت به نقل ازخبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمد فیض از منبری‌های قدیمی تهران و رئیس عقیدتی سیاسی حفاظت اطلاعات و از پایه‌گذاران هیأت قمر بنی‌هاشم(ع) صبح امروز یکشنبه ۵ دی‌ماه درگذشت.

این عالم برجسته که حافظ قرآن کریم هم بود هر سال در ایام فاطمیه در هیأت قمر بنی‌هاشم(ع) منبر می‌رفت که از حدود ۲۰ روز پیش به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بقیه الله(عج) بستری شد و در نهایت صبح امروز در ۷۵ سالگی دارفانی را وداع گفت.

14001005000678 Test NewPhotoFree

علیرضا دشت‌آبادی، مسئول حسینیه حضرت قمر بنی‌هاشم و هیأت مدیره موسسه امین نیکوکاران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: ایشان در مدتی که کار فرهنگی حسینیه را بر دوش داشت، بسیاری از جوانان با سیره ائمه آشنا کرد و نفس ایشان باعث شد که جوانان و نوجوانان زیادی با مکتب امام حسین (ع) آشنا شده و عاشق این دستگاه شوند.

وی ادامه داد: به همین منظور از سوی هیأت همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) مراسم ترحیم برای این منبری توانا در روز پنجشنبه ۹ دی‌ماه از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار خواهد که در این مراسم حجت‌الاسلام علی‌اصغر جعفرزاده سخنرانی و حاج مرتضی طاهری و حسن منصوری مرثیه‌خوانی خواهند کرد.

14001005000677 Test NewPhotoFree

وی با اشاره به اینکه در ایام کرونا حجت‌الاسلام فیض تنها در دهه دوم فاطمیه در حسینیه ما منبر می‌رفت که امسال قبل از فاطمیه، از او مجدداً برای برنامه دعوت کردم، گفتند من امسال مهمان حضرت زهرا(س) خواهم بود و امروز در سوگ او نشستیم، تصریح کرد: حسینیه حضرت قمر بنی هاشم (ع) در بلوار دهکده المپیک، زیبا دشت، جنب مسجد امام رضا (ع)، مرودشت شمالی،کوچه یکم واقع است.

14001005000679 Test NewPhotoFree

انتهای پیام/


7ae2bfd8 d96c 4af7 8825 a06b4a209c4f

منبع