پیام شهدا خدمت خالصانه و رفع مشکلات مردم است

پیام شهدا خدمت خالصانه و رفع مشکلات مردم است


رئیس جمهور پیام شهدا را خدمت خالصانه به مردم، دشمن شناسی و عبودیت پروردگار متعال برشمرد و گفت: به برکت خون شهیدان، آینده کشور بسیار امیدوار کننده و درخشان است.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در حاشیه شرکت در مراسم با شکوه تشییع پیکر ۱۵۰ شهید گمنام در جمع خبرنگاران،گفت: امروز پیام شهدا در فضای کشور طنین افکن شده و عطر نورانیت و ایثار در جامعه و میان مردم موج می‌زند.

رئیس جمهور با تأکید بر ادامه راه شهیدان و ضرورت توجه به پیام شهدا، تصریح کرد: پیام خون شهیدان عبودیت خداوند متعال، خدمت خالصانه، گره گشایی از کار و زندگی مردم، دشمن‌شناسی و دشمن ستیزی است.

شهیدان وظیفه و مسئولیت سنگینی بر عهده ما گذاشته اند

رئیسی با بیان اینکه شهیدان وظیفه و مسئولیت سنگینی بر عهده ما گذاشته اند، اظهارداشت: در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدا شرکت کردیم تا قبل از هر چیز از شهیدان مان درس ایثار و اخلاص بگیریم.

رئیسی با اشاره به پیام شهیدان به مسئولین و دست اندرکاران امور کشور، خاطرنشان کرد: امروز وظیفه بسیار سنگین خدمت خالصانه به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنان را بر عهده داریم و باید ضمن مراقبت از خطر نفوذ دشمن، با توسل به شهدا، امیدوارانه امور کشور را به پیش ببریم، به برکت خون شهدا، آینده را بسیار امیدوار کننده و درخشان می‌بینم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریمنبع