وزیر اقتصاد و رئیس پلیس تهران هم به کمپین «سانسور حاج قاسم را متوقف کنید» پیوستند

اعلام جزئیات برنامه‌های دومین سالگرد شهادت حاج قاسم


همزمان با پیوستن عموم مردم به کمپین “سانسور حاج قاسم را متوقف کنید”، جمعی از مسئولین کشوری و لشکری، سانسور نام و عکس سردار سلیمانی در فضای مجازی را محکوم کردند.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، کمپین “سانسور حاج قاسم را متوقف کنید” را راه‌اندازی شده و حذف نام و عکس شهید سلیمانی از شبکه‌های اجتماعی مجازی به ویژه اینستاگرام را محکوم کرده است. در این کمپین از مردم خواسته شده است که با هشتگ «#سانسور_حاج_قاسم_ را متوقف_کنید» در صفحات مجازی خود نسبت به این اقدام خصمانه شبکه‌های مجازی واکنش نشان دهند.

سردار سلیمانی ,

امروز همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و مراسم تشییع پیکر پاک ۱۵۰ شهید گمنام، خیل زیادی از علاقه‌مندان به سردار دل‌ها به این کمپین پیوسته و این اقدام شبکه‌های مجازی خارجی را محکوم کردند.

در کنار استقبال خوب عموم مردم، اهالی فرهنگ و رسانه و علاقه‌مندان به سردار سلیمانی از این کمپین، چه در فضای مجازی و چه در مراسم تشییع شهدای گمنام، جمعی از مسئولین کشوری و لشکری نیز ضمن اعلام حضور خود در این کمپین اقدامات شبکه‌های مجازی خارجی در سانسور اسم و عکس سردار سلیمانی را محکوم کردند.

سردار سلیمانی ,

چهره‌های شاخصی از جمله سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی، سرتیپ پاسدار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ و مهدی محمدی مشاور وزیر و رئیس مرکز ارتباطات و روابط عمومی وزارت اقتصاد و دارایی به این کمپین پیوسته و هرگونه سانسور اسم و عکس سردار سلیمانی در فضای مجازی را محکوم کردند.

هم‌چنین پیش از این نیز حجت الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سیدعلیرضا فاطمیان‌پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مهدی شکیبایی رئیس فرهنگسرای رسانه و … نیز حضور خود را در این پویش اعلام کردند.

براساس این گزارش، این کمپین تا حصول نتیجه و برطرف شدن اقدام خصمانه شبکه‌های اجتماعی مجازی مبنی بر حذف اسم و عکس سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت و عموم مردم می‌توانند بدان بپیوندند.

سردار سلیمانی ,

منبع: تسنیممنبع