نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان تمدید شد

نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان تمدید شد


نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان تمدید شد


پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان (اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان) به مدت دو روز تمدید شد و تا بیست‌ و هشتم آذرماه ۱۴۰۰ به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش مجاهدت به نقل ازخبرگزاری فارس، پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان (اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان) که از بیستم آذرماه آغاز به کار کرده است تا یک‌شنبه (بیست‌ و‌ هشتم آذر ماه ۱۴۰۰) تمدید شد.

بیش از ۱۱۰۰ ناشر از سراسر کشور در اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان حضور دارند که از این تعداد ۵۰ ناشر اصفهانی هستند. همچنین حدود ۱۰۰ عنوان برنامه‌ فرهنگی برای اولین نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان پیش‌بینی شده است که در هر شهرستان به صورت فیزیکی در حال اجرا است. 

براساس اقدامات صورت گرفته، ارسال مرسولات پستی اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان برای خریداران رایگان خواهد بود و هزینه ارسال توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناشران تامین می‌شود.

در نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان کتاب‌ها با تخفیف ۴۰ درصدی ارائه می‌شود و درصورت اتمام یارانه نمایشگاه، مردم می‌توانند کتاب‌های مورد نیاز خود را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند. همچنین خریداران می‌توانند با دریافت بُن کتاب از تخفیفات در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.

پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان (اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان) از بیستم آذرماه شروع شده و تا بیست‌وهشتم آذرماه ١۴٠٠ ادامه خواهد داشت. ساعت بازدید و خرید در اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان به صورت ۲۴ ساعته بوده و علاقه‌مندان اصفهانی برای ثبت نام بن کتاب، بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


7ae2bfd8 d96c 4af7 8825 a06b4a209c4f

منبع