زنان و کودکان محور مقاومت بهتر درد فقدان سردار سلیمانی را درک می‌کنند

زنان محور مقاومت می‌دانند در غیاب سردار سلیمانی چه اتفاقی رقم می‌خورد


زنان محور مقاومت می‌دانند در غیاب سردار سلیمانی چه اتفاقی رقم می‌خوردبه گزارش مجاهدت به نقل ازخبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در همایش حاج قاسم از نگاه زنان دیگر کشور‌ها که امروز (یکشنبه) در موزه انقلاب اسلامی برگزار شد با اشاره به ماجرای زندگی یکی از شهدای صدر اسلام و صدق او در جانفشانی در راه خدا اظهار داشت: حاج قاسم صداقت را به نمایش گذاشت، در ذره ذره وجود او صداقت می‌جوشید و مورد محبت، عشق و علاقه همه بود، این از ویژگی مردان خداست.

وی افزود: آنچه در شخصیت او معطوف هست مهر محبت و عطوفت به خانواده‌ها به ویژه خانواده شهداست، یعنی در کنار اینکه مردی کوبنده، مقاوم و شکست ناپذیر بود اوج عطوفت را در کنار کسانی که ستم دیده بودند داشت و می‌دید که چگونه کارشان می‌نشست و همدردی می‌‎کرد. با دشمن می‌جنگید، چون می‌خواست از مظلومان دفاع کند.

خزعلی با اشاره به اینکه مسوولیت داریم مکتب سلیمانی را در فرزندان و جوانانمان نشر دهیم بیان کرد: باید در مقابل تحریف بایستیم. زنانی که در محور مقاومت بودند می‌دانند اگر سلیمانی نبود چه اتفاقی برای آنان می‌افتاد و در زمانی که او غایب بود چه بلایی سرشان آمد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: من در شهادت سردار سلیمانی دو احساس متضاد را داشتم، یکی احساس عزت و فخر و غرور از وجود چنین شخصیتی که آمریکا را از پای درآورده و او را به اعمال مذبوحانه وادار کرده و دیگری حقارت نفس خودم که من، چه کرده‌ام وقتی انسان می‌تواند به این جایگاه برسد چقدر باید بدوم تا به گرد پای او برسم.

انتهای پیام/ ۱۴۱

7ae2bfd8 d96c 4af7 8825 a06b4a209c4f

منبع