دبیران علمی جایزه کتاب سال و جایزه جهانی کتاب سال منصوب شدند

دبیران علمی جایزه کتاب سال و جایزه جهانی کتاب سال منصوب شدند


دبیران علمی جایزه کتاب سال و جایزه جهانی کتاب سال منصوب شدند


دبیران علمی سی‌و‌نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست‌و‌نهمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به گزارش مجاهدت به نقل ازخبرگزاری فارس محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام حمید پارسانیا را به عنوان دبیرعلمی سی‌و‌نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و احمدعلی حیدری را به عنوان دبیرعلمی  بیست‌ونهمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.  

در حکم وزیر فرهنگ  و ارشاد اسلامی خطاب به حجت‌الاسلام حمید پارسانیا آمده است: «نظر به مراتب ذی‌قیمت پژوهشی و علمی و تجربه‌ گران‌سنگ جنابعالی در حوزه فرهنگ و کتاب، به موجب این حکم به عنوان «دبیرعلمی سی‌و‌نهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از هم‌اندیشی و همکاری استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران و با همت، درایت و پشتکار در گسترش دانایی و اعتلای علم و فرهنگ در ایران اسلامی موفق و موید باشید.»

در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به احمدعلی حیدری آمده است: «نظر به مراتب علمی و تخصصی و تجربه ارزشمند جناب‌عالی در حوزه‌های پژوهشی و فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر علمی بیست‌و‌نهمین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با توکل بر خداوند متعال و بهره‌مندی از هم‌فکری و همکاری استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر که نقش مهمی در توسعه دیپلماسی فرهنگی دارد، بیش از گذشته موجب رشد و گسترش پژوهش‌ها و مطالعات اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی در جهان شود.»

انتهای پیام/
منبع