جوانگرایی از امتیازات خوب دولت سیزدهم است/ بالا بردن یارانه مشکل را حل نمی‌کند/ ارزش پول ملی باید افزایش پیدا کند

جوانگرایی از امتیازات خوب دولت سیزدهم است/ بالا بردن یارانه مشکل را حل نمی‌کند/ ارزش پول ملی باید افزایش پیدا کند


خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت:اگر در این گرانی‌ها دست‌های در کار است نیروهای اطلاعاتی و مردم منشا گره را پیدا کنند تا به هرقیمت مسئله را حل کنند، بالا بردن یارانه مشکل را حل نمی کند.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران، در خطبه‌های این نماز، با اشاره به سپری شدن  ۱۰۰ روز  از آغاز به کار دولت سیزدهم ، گفت: دولت سیزدهم و شخص آیت‌الله رئیسی امتیازاتی دارد که باید به آنها اشاره کرد.

وی با بیان اینکه اولین  امتیاز دولت سیزدهم و آیت الله رئیسی این است که عشق به خدا و مکتب، امامان،  ولی فقیه در نظر گرفته می‌شود، ادامه داد: دولت سیزدهم همواره درصدد تامین منویات رهبر انقلاب هستند.

خطیب نماز جمعه  این هفته تهران یکی دیگر از ویژگی های دولت سیزدهم را شعار عدالت‌خواهی و فساد ستیزی عنوان کرد و افزود: در این مدت ابزارهای لازم را فراهم کرده اند تا نظارت دقیق باشد در این راستا دو قوه مجریه و قضائیه هماهنگ هستند که باعث امید مردم است.

صدیقی با تاکید بر اینکه  سومین موضوع جوانگرایی است، به کار گیری جوانان برای احیا مسائلی که کم رمق شده است کار بزرگی است، عنوان کرد: از ویژگی‌های دیگر دولت سیزدهم و آیت‌الله رئیسی  تلاش و  کار خستگی ناپذیر است.

وی تعامل با خبرگان و دیدار با نخبگان و گرفتن مشورت از آنها را از ویژگی‌های دیگر دولت سیزدهم در سفرهای استانی دانست و گفت:بین قوا از اول انقلاب این هم افزایی و هماهنگی را  ندیده‌ایم و امروز اختلاف در هدف و مسیر ندارد و مشکلات را بررسی می‌کنند و برای حل مشکلات هر سه قوه به میدان آمده‌اند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به عدم ثبات قیمت‌ها در چند وقت اخیر اظهار داشت:اگر در این گرانی‌ها  دست‌های در کار است نیروهای اطلاعاتی و مردم منشا گره را پیدا کنند تا به هرقیمت مسئله را حل کنند، بالا بردن یارانه مشکل را حل نمی کند و باید ارزش پول ملی افزایش پیدا کند.منبع