تفکر بسیجی پویا و انسان ساز است/شرایط امروز ما خطیر است نه خطرناک

تفکر بسیجی پویا و انسان ساز است/شرایط امروز ما خطیر است نه خطرناک


مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه پروژه امروز دشمن مسأله ناامیدی است، گفت: هر جا تفکر بسیجی حاکم بوده، ما برنده بوده‌ایم؛ تفکر بسیجی پویا و انسان‌ساز است.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، حسین شریعتمداری، مدیر مسئول نشریه کیهان ظهر امروز در همایش «جوان نخبه بسیجی کارآمد» که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند برگزار شد، ضمن ارج نهادن به تفکر پویای بسیجی اظهار کرد: امام خمینی(ره) غبار بداندیشی‌ها را از اسلام ناب زدود و به قول مقام معظم رهبری بعثت دوباره انجام داد و در این میان بسیجیان، مردم خداجویی هستند که راهیان اسلام ناب‌اند.

وی افزود: همواره بررسی رخدادهای انقلاب نشان می‌دهد که هر جا تفکر بسیجی حاکم بوده، ما برنده بوده‌ایم؛ تفکر بسیجی پویا و انسان‌ساز است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: شرایط امروز ما خطیر است، اما خطرناک نیست؛ خطیر است، چون از عقبه‌ای سخت عبور می‌کنیم، ولی خطرناک نیست، چون عقبه‌های سخت زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم؛ خطراتی مثل جنگ تحمیلی، درگیری‌های داخلی با منافقین، ماجرای طبس و غیره و غیره.

شریعتمداری تصریح کرد: امروز دشمن تقریباً تمامی برگ‌های برنده‌اش را به بازی آورده و شکست خورده است؛ ترساندن ما از گزینه نظامی، مسئله هسته‌ای و غیره تنها بخشی از این برگ‌ها بوده است.

وی گفت: وظیفه ما این است که نقشه راه را بشناسیم؛ پروژه امروز دشمن مسئله ناامیدی است و از دو محور رسانه و نفوذ این پروژه را دنبال می‌کند؛ ما باید نگاهمان به نقشه اصلی باشد و حاشیه نرویم؛ شبهه را بشناسیم و پاسخ دهیم، ولی درگیرش نشویم؛ روشنگری و مدیریت افکار عمومی بر عهده جوانان نخبه انقلابی است.

تفکر بسیجی پویا و انسان ساز است/شرایط امروز ما خطیر است نه خطرناک

در پایان این مراسم که حسن پور، معاون بسیج علمی پژوهشی استان تهران، امام جمعه شهرستان دماوند، فرمانده سپاه، رییس و هیات رییسه دانشگاه، رییس سازمان تبلیغات و جمعی از نخبگان دانشگاه و شهرستان حضور داشتند، از نخبگان شهرستان دماوند و دانشگاه تقدیر به عمل آمد و از دستاوردها و اختراعات آنها بازدید شد.

منبع: فارسمنبع