تحرک نابجایی از دشمن سر بزند تمام منافعش را با خاک یکسان می‌کنیم

تحرک نابجایی از دشمن سر بزند تمام منافعش را با خاک یکسان می‌کنیم


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: اگر غلطی از دشمنان کشورمان ایران سر بزند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ظرف ۴۸ساعت تمام منابع دشمنان در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور فرماندهی معظم کل قوا که با همراهی دانشجویان دوره دکتری دانشگاه عالی دفاع ملی جهت آشنایی میدانی دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی با ماموریت های نیروی دریایی راهبردی ارتش، در منطقه یکم امامت حضور یافت، ضمن گرامیداشت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با استناد به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر راهبردی خواندن نیروی دریایی ارتش، گفت: آمریکا و ایادی استکباری، تهدیدات فراوانی را برای جلوگیری از به نتیجه رسیدن ماموریت ناوگروه ۷۵ نداجا از خود بروز دادند، اما کارکنان ناوگروه ۷۵ بدون توجه به همه تهدیدات ۱۵۰ شبانه روز بدون پهلو گرفتن به کشور دیگری، دریاهای مواج را پشت سر گذاشتند و مورد استقبال گرم روس‌ها قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: این حضور ناوگروه ۷۵ در اقیانوس اطلس و گذر از کانال مانش، مصداق تبدیل شدن ایران به یک قدرت بزرگ منطقه ای است که نقش راهبردی نیروی دریایی ارتش در اینجا بر همگان نمایان شد.

دستیار و مشاور فرماندهی معظم کل قوا به اسکورت کشتی‌های تجاری و نفتکش ایران توسط ناوشکن‌های نداجا اشاره کرد و افزود: نیروی دریایی راهبردی ارتش، به خوبی به وظیفه خود در اسکورت کشتی‌های تجاری و نفتکش جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد و به ویژه در دریای سرخ عمل می‌کند.

صفوی خطاب به دشمنان ایران اسلامی هشدار داد: اگر غلطی از دشمنان کشور عزیزمان ایران سر بزند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، ظرف ۴۸ساعت تمام منابع دشمنان در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

منبع: مهرمنبع