برگزاری مراسم گرامیداشت شهید ایرلو باحضور مقامات لشکری و کشوری

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید ایرلو باحضور مقامات لشکری و کشوری


مراسم نکوداشت شهید حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن با حضور مقامات لشکری و کشوری و برخی سفرای خارجی در تهران برگزار شد.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، مراسم نکوداشت شهید حسن ایرلو با حضور مقامات لشکری و کشوری، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه کشورمان و برخی سفرای خارجی در تهران در محل ساختمان شماره یک این وزارتخانه برگزار شد.

در این مراسم خانواده معزز شهید ایرلو، مقامات وزارت خارجه و سفرای خارجی در تهران، ابوالفضل عمویی «سخنگوی کمیسیون امنیت ملی» و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی «رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران» حضور دارند.

سردار اسماعیل قاآنی «فرمانده سپاه قدس»، سید عباس عراقچی «دبیر شورای راهبردی روابط خارجی»، علی‌اکبر صالحی «رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی و معاون پژوهشی و قائم‌مقام رئیس فرهنگستان علوم ایران»، حجت‌الله عبدالملکی «وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و حمیدرضا سجادی «وزیر ورزش و جوانان» در این مراسم حضور دارند.

مراسم نکوداشت شهید حسن ایرلو با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار شد

شهید حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران نزد دولت نجات ملی یمن بود.

شهید ایرلو از جانبازان جنگ تحمیلی بود که در هنگام ماموریت خود در یمن به بیماری کرونا مبتلا شد و به دلیل همکاری دیرهنگام برخی کشورها با شرایط نامناسبی به کشور منتقل شد و در ۳۰ آذرماه به شهادت رسید.

دانلودمنبع