با تایید فیاضی کمک کنیم مطالبات فرهنگیان هر چه سریع‌تر محقق شود

با تایید فیاضی کمک کنیم مطالبات فرهنگیان هر چه سریع‌تر محقق شود


نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: نباید فرصت را از دست دهیم و لازم است که با تایید فیاضی، کمک کنیم که وزیر آموزش و پرورش مشخص و مطالبات فرهنگیان هر چه سریع‌تر محقق شود.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، رحمت‌الله فیروزی  نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی باید با دولت همراهی کند و بنده معتقدم که باید نمایندگان مجلس به گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش رأی مثبت دهند تا کابینه دولت تکمیل شود.  

وی افزود: وزارت آموزش و پرورش، وزارتخانه‌ای بسیار مهم و حساس است و لازم است که هر چه سریع‌تر وزیر آموزش و پرورش مشخص شود تا این وزارتخانه سروسامان یابد.  

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: نظر بنده نسبت به مسعود فیاضی مثبت است و سوابق وی نشان‌دهنده آن است که توانایی رفع مشکلات آموزش و پرورش را دارد و برنامه‌های خوبی هم برای پاسخ دادن به مطالبات فرهنگیان ارائه داده است.

وی تصریح کرد: اگر مجلس بنا دارد که با دولت سیزدهم همکاری کند، باید به این گزینه دولت رأی مثبت دهد. از سوی دیگر، همه باید به این مسئله واقف باشند که هر فردی نقاط ضعف و قوت دارد و فیاضی هم از این قاعده مسئثنی نیست.  

فیروزی در خاتمه بیان کرد: هر گزینه دیگری هم که برای تصدی وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی شود، موافقان و مخالفانی دارد و بنابراین نباید فرصت را از دست دهیم و لازم است که با تایید فیاضی، کمک کنیم که وزیر آموزش و پرورش مشخص شود و مطالبات فرهنگیان هر چه سریع‌تر محقق شود.

منبع: فارسمنبع