فراخوان داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» منتشر شد

فراخوان داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» منتشر شد


فراخوان جشنواره داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» منتشر شد

فراخوان جشنواره داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» توسط دبیرخانه این‌جشنواره منتشر شد.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، فراخوان جشنواره داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» به‌تازگی توسط دبیرخانه این‌جشنواره منتشر شده است.

این‌جشنواره، یازدهمین دوره جشنواره یوسف است که به مناسبت چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود و اختتامیه آن سوم خرداد ۱۴۰۱ در شهر خرمشهر برگزار می‌شود.

طبق این‌فراخوان حجم آثار ارسالی حداکثر ۵۰۰۰ کلمه باشد. همچنین تألیف و ارسال آثار برای همه گروه های سنی، آزاد است. آثاری که از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیک جشنواره در فرمت های doc.docx. وpdf همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود به بخش مسابقه راه پیدا می‌کنند.

آثاری به این‌مسابقه راه پیدا می‌کنند که پیش‌تر منتشر نشده، و یا در سایر مسابقات ارائه نشده باشند. آثار ارسالی مخاطبان برگشت داده نشده و مهلت ارسال اثر به این‌رویداد، ۳۰ بهمن امسال است.

جوایز برگزیدگان این‌جشنواره به این‌ترتیب اهدا خواهد شد:

– نفر اول ۱۰۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخارو تندیس جشنواره
– نفر دوم ۷۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره
– نفر سوم۵۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره
– نفر چهارم تا دهم ۱۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر

دبیرخانه جشنواره داستان خرمشهر در خیابان استاد شهید مطهری خیابان میرعماد نبش کوچه یکم پلاک ۴ با کدپستی: ۱۵۸۷۹۱۳۱۱۹ (سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس) قرار دارد. پست الکترونیک جشنواره داستان خرمشهر هم به این‌ترتیب است: khoramshahrdastan@gmail.com

7ae2bfd8 d96c 4af7 8825 a06b4a209c4f

منبع