دیدار رئیس جمهور با اعضای جامعه مدرسین/ آیت‌الله حسینی‌بوشهری: دولت برای اصلاح وضعیت فرهنگی کشور فکری کند

دیدار رئیس جمهور با اعضای جامعه مدرسین/ آیت‌الله حسینی‌بوشهری: دولت برای اصلاح وضعیت فرهنگی کشور فکری کند


رئیس جمهور با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، رئیس جمهور در ادامه برنامه هایش در سفر به استان قم،  عصر امروز با رئیس و اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری در این دیدار گفت: تمامی دستگاه‌ها باید برای بهبود سطح فرهنگ جامعه همکاری کنند و جامعه مدرسین حوزه علمیه نیز آماده هر گونه همکاری و همراهی در این زمینه است.

وی در ادامه به مسئله جمعیت اشاره کرد و گفت: جمعیت مسئله اساسی امروز جامعه ماست و اگر امروز برای حل و رفع آن فکر نکنیم فردا دیگر کاری نمی‌توان کرد.

رئیس جامعه مدرسین افزود: در صورتی که در روند کنونی رشد جمعیت اصلاح نشود سال‌های آینده با جامعه پیری مواجه می‌شویم که مجبوریم از خارج کشور مهاجر بپذیریم.

وی همچنین بر ریل گذاری سیاست‌های درست اقتصادی در کشور تاکید کرد و گفت: اگر ریل‌گذاری‌ها به درستی در حوزه اقتصاد صورت گیرد تغییر دولت‌ها باعث آسیب به برنامه‌ها نمی‌شود.

آیت الله حسینی بوشهری به برخی از کمبودها و مشکلات در جامعه پرداخت و گفت: دولت باید فکری برای معیشت، وضعیت اقتصادی و زندگی روزمره مردم انجام دهد.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم وارث شرایط دولت‌های پیشین است خاطرنشان کرد: کسب و کار مردم، تورم و ارزش پول ملی باید در اولویت کاری دولت سیزدهم قرار گیرد.

منبع: تسنیممنبع