حضور مردم در تشییع پیکر شهدای گمنام نمایانگر ولایتمداری و وفاداری آنها بود

دستگاه‌ها به وظایف‌شان درباره کاهش آلودگی هوا عمل کنند/ دستور به وزارت نیرو برای ساماندهی برداشت آب از چاه های غیرمجاز


رئیس جمهورگفت: اینجانب به عنوان خدمتگزار این مردم به سهم خویش از حضور گسترده و آگاهانه مردم در مراسم امروز تشییع شهدا تشکر می‌کنم.

به گزارش مجاهدت به نقل ازمشرق، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور پیامی ضمن اشاره به حضور غرورآفرین و بی‌نظیر مردم بابصیرت و انقلابی در تشییع پیکر مطهر ۲۵۰ شهید سروقامت جاودانه کشورمان، اظهارداشت: این حضور بیانگر عظمت مردم ولایتمدار و وفادار ایران بود. اینجانب به عنوان خدمتگزار این مردم به سهم خویش از این حضور گسترده و آگاهانه تشکر می‌نمایم.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:

بسمه‌تعالی‌ 

ایران اسلامی در سالروز شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) شاهد حضور غرورآفرین، پرشور و بی‌نظیر مردم بابصیرت و انقلابی در تشییع پیکر مطهر ۲۵۰ شهید سرو قامت جاودانه کشورمان بود.

حضوری که بیانگر تعظیم فرهنگ ایثار و شهادت و عظمت مردم ولایتمدار و وفادار ایران بود.

اینجانب به عنوان خدمتگزار این مردم به سهم خویش از این حضور گسترده و آگاهانه تشکر نموده و بار دیگر از ارواح طیبه شهداء و امام عظیم‌الشأن راحلمان استمداد می‌طلبم تا با توسل به اهل بیت(ع) و به برکت این خون‌های پاک در جهت اداء دین به این عزیزان، به مردم خدمات شایسته و صادقانه‌ای را ارائه نمائیم.

علو درجات شیعیان و امام راحل(ره) و سربلندی ایران اسلامی و طول عمر با برکت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوریمنبع