«جهاد علمی» از برجسته‌ترین مصادیق جهاد است

جهاد علمی از برجسته‌ترین مصادیق جهاد است


به گزارش مجاهدت از گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «عبدالله حاجی‌صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولین از نمایشگاه دستاورد‌های تحولی دانشگاه جامع امام حسین (ع) بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های این دانشگاه در حوزه‌ی علمی، فناوری و پژوهشی دانشگاه قرار گرفت.

وی در حاشیه‌ این بازدید، برجسته‌ترین مصداق جهاد را جهاد علمی عنوان کرد و اظهار داشت: امروز شاهد پیشرفت‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف بودم و تصور نمی‌کردم که این حجم از مجاهدت علمی در این دانشگاه صورت گرفته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: این پیشرفت‌ها، نمونه‌ی بارز فعلُ الله است و خرمشهر‌های علمی را هم خدا به دست این جوانان، آزاد خواهد کرد.

وی خطاب به جوانان پژوهش‌گر بیان کرد: در این مسیر با ثبات بیشتر پیش روید و شاکر خدا باشید. شما جوانان، کلیدواژه‌ «ما می‌توانیم» را به «ما توانستیم»، تبدیل کردید و مسئولین نیز باید از ظرفیت‌های دانشگاه در حوزه نوآوری، خلاقیت و ابتکار، در راه خدمت به مردم و آبادانی میهن، بهره‌برداری کنند.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی با تأکید بر اینکه این ابداعات و ابتکارات نقش مهمی در امنیت‌آفرینی ایران اسلامی دارند، گفت: دشمن در تلاش است با اقدامات خود، مردم را ناامید کند و وضعیت کشور را سخت جلوه دهد؛‌ لذا ما باید با ارائه‌ این دستاورد‌ها به جامعه، نشان دهیم که چه اتفاقات و موفقیت‌ها و پیروزی‌های خوبی به دست جوانان ما حاصل شده تا مردم عزیز امیدوارتر شوند و به فرزندان خود افتخار کنند.

انتهای پیام/ ۲۳۱

این مطلب به صورت خودکار از این صفحه بارنشر گردیده است