اعضای هیأت امنای خانه کتاب و ادبیات ایران منصوب شدند

اعضای هیأت علمی جشنواره شعر فجر معرفی شدند


اعضای هیأت امنای خانه کتاب و ادبیات ایران منصوب شدند


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه، اعضای هیأت امنای خانه کتاب و ادبیات ایران را منصوب کرد.

به گزارش مجاهدت به نقل ازخبرگزاری فارس، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه علی‌اکبر اشعری، محسن پرویز، محسن مؤمنی شریف، عادل پیغامی، علیرضا قزوه، محمدرضا محمدخانی، مریم جدلی، علی محمد مؤدب، سیدمحمود اسلامی، علی رمضانی و یاسر احمدوند را به عنوان اعضای جدید هیأت امنای مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران منصوب کرد.

در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به اعضای جدید این موسسه آمده است:

«نظر به مراتب علمی و سوابق ارزشمند فرهنگی جناب­عالی، به استناد ماده ۱۰ اساسنامه موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان «عضو هیأت امنای موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران» منصوب می ­شوید.

امید است در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی با حضور موثر و فعال، به رشد فرهنگی جامعه در مسیر شکوفایی استعدادها و گسترش معنویت و دانش یاری رسانید و با بهره­ گرفتن از توان و ظرفیت داخل و بیرون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تحقق اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی موفق و مؤید باشید.

ضرروت دارد هیأت امنا به عنوان رکن سیاست­‌گذاری مؤسسه با اتخاذ سیاست­‌هایی در احیاء و تسهیل­‌گری نشر حرفه‌­ای و کتاب، تحول اقتصاد فرهنگ در چارچوب مأموریت‌ها، آراستن و تجهیز مؤسسه به فن­‌آوری نو و نوآورانه، چابک‌سازی اداری و تشکیلاتی کوشا باشد. همچنین انتظار می‌رود با در پیش گرفتن رفتار همدلانه با اهالی فرهنگ و ادبیات، موسسه‌ای درخور برای تبدیل ایده‌ها به حقیقت بنا شود.

 امید است با اتکال به خداوند متعال و حضور موثر و راهگشای‌تان و همکاری سایر اعضای محترم هیأت امنا، تحقق این اهداف به گونه‌ای مطلوب فراهم شود.

ان­‌شاءالله

انتهای پیام/
منبع